plaveckaskolaletnanylagoon.cz

O nás

Výuku plavání dětí od roku 2000 zajišťoval po organizační i praktické stránce Plavecký klub DELFÍNEK, v jehož čele stála paní Kamila Dvořáková. 

Paní Dvořáková informovala v květnu 2022 vedení letňanského bazénu, že ke dni 24.6.2022 z osobních důvodů ukončuje činnost svého Plaveckého klubu Delfínek a zároveň nabídla  společnosti Letňany Lagoon, aby plaveckou školu převzala a kontinuálně zajišťovala v dalších letech výuku plavání dětí všech věkových kategorií z důvodů naší dlouhodobé spolupráce a znalosti prostředí.

Společnost Letňany Lagoon poskytuje nepřetržitě své služby veřejnosti od roku 2000 a přes 20 let vytváří podmínky pro výuku plavání dětí z mateřských a základních škol, včetně  kurzů rodičů s dětmi od 6-ti měsíců jejich věku a zdokonalovacích kurzů výuky plavání dětí od věku 4 let a více a proto se rozhodla navázat na dosavadní práci Plavecké školy Delfínek a nabídku na převzetí výuky plavání přijala.

Od září 2022 výuku plavání dětí všech věkových kategorií zajišťuje společnost Letňany Lagoon s.r.o. pod názvem PLAVECKÁ ŠKOLA LETŇANY LAGOON, která navazuje na dosavadní metodiku výuky plavání, organizaci kurzů a plánuje rozšiřovat spektrum doposud poskytovaných služeb se zaměřením na nové aktivity zejména rodičů s dětmi v rámci jejich všestranného rozvoje. 

Hlavní osa dosavadního instruktorského týmu Plaveckého klubu Delfínek ( Taťána Rezková, Radka Červenková, Leoš Odvárka, Monika Nitsche Pavlíková ) nadále pokračuje ve své práci od září 2022 v nástupnické Plavecké škole Letňany Lagoon. Tito zkušení a oblíbení instruktoři budou na základě výběrových řízení doplněni o další kolegy, kteří budou společně s výše jmenovanými zajišťovat výuku plavání dle nejnovějších trendů v rámci tohoto oboru.

Novou organizační pracovnicí a vedoucí Plavecké školy Letňany Lagoon je Klára Friedrichová, která pracuje na letňanském bazénu přes 20 let a zajišťuje zápisy do kurzů, omluvy a náhrady v případě potřeby. Prostřednictvím našich nových blogů, prezentací na Facebooku a Instagramu Vás informuje o novinkách a celkové činnosti plavecké školy.

Vedoucí celého instruktorského týmu a metodickým garantem výuky plavecké školy Letňany Lagoon je paní Taťána Rezková, která patří nejen k nejzkušenějším, ale dlouhodobě i k nejoblíbenějším instruktorům.

Systémy komunikace jako je rezervační systém, zápisy do kurzů, omluvy, náhrady a kurzovné, včetně veškerých informací k provozu Plavecké školy Letňany Lagoon i cenám kurzů získáte na www.plaveckaskolaletnanylagoon.cz 

Jsme si vědomi, že výuka plavání dětí má nejen neoddiskutovatelný bezpečnostně-preventivní význam, ale že pohyb je již od raného dětství jedním z nejvýznamnějších faktorů pro rozvoj budoucích sportovních aktivit dětí a to je i našim jednoznačným cílem v naší práci.

                                                                                               Tým plavecké školy Letňany Lagoon